Önemli Tarihler

Kongre Gündemi

 
     

Genel Bilgiler

Kongre Tarihleri
23-26 Mart 2017

Kongre Merkezi
Sheraton Çeşme Hotel Kongre ve Toplantı Merkezi, Çeşme İzmir’ de gerçekleştirilecektir.

Kongre Dili
Kongre dili ingilizce'dir. Simultane hizmeti verilecek salonlar ayrıca duyurulacaktır.

Kayıt ve Bilgi Hizmetleri
Kayıt ve bilgi masaları Otel'in Kongre Merkezi'nde yer alacak, 07:30 ile 22:00 saatleri arasında hizmet verecektir. Kayıt ücretine bilimsel oturumlar, kongre materyalleri (program kitabı, katılım belgesi, kongre çantası ve yaka kartı), sergi alanına giriş dahildir. Daha önce kayıt yaptıramayan katılımcılarımız kongre merkezinde kurulacak kayıt masalarından kayıt işlemlerini tamamlayabilirler.
Konaklama Bilgileri
Kongre oteli olan Sheraton Çeşme Hotel’dir.  Ana oteller dışında birçok otel alternatifi sizler için rezerve edilmiştir. Daha detaylı bilgi için lütfen 'kayıt ve konaklama' bölümünü ziyaret ediniz.

Katılım Belgeleri
Kayıt işlemlerini tamamlayan katılımcılara kayıt masalarından verilecektir.

Yaka Kartları
Yaka kartları kayıt masalarından temin edilecektir. Yaka kartı olmadan kongre merkezine giriş imkanı olmayacaktır.

Sunum Kontrol Odası
Sunum kontrol odası kongre merkezinde bulunmaktadır ve kongre boyunca yüksek teknolojiye sahip cihazlarla hizmet kongre süresince hizmet vermektedir.

İnternet Cafe ve Bilgi Merkezi
İnternet Cafe ve Bilgi Merkezi kongre süresince 08:00 – 18:00 saatleri arasında katılımcılarımızın hizmetinde olacaktır.

Ulaşım
Sheraton Çeşme Otel Kongre ve Toplantı Merkezi İzmir Çeşme’ de yer almaktadır. Kongre oteli ve web sayfamızda bulunan alternatif otellere İzmir Adnan Menderes Havaalanı’ndan isteğe bağlı olarak, ücret karşılığında transfer hizmeti sağlanacaktır. Transferler ile ilgili detaylı bilgileri “kayıt ve konaklama” sayfamızda bulabilirsiniz.

Otelin bazı önemli merkezlere uzaklıkları aşağıdaki gibidir:

Mekik Servisler
Kongre süresince alternatif otellerden kongre merkezine ve kongre merkezinden alternatif otellere ücretsiz mekik servisi düzenlenecektir. Mekik servis saatleri kongre öncesinde duyurulacaktır.

Hava Durumu
Mart ayında İzmir genellikle ılıman bir havaya sahiptir. Ortalama hava sıcaklığı 10°C - 15°C’dir. Akşamları serin olabilmektedir bu yüzden katılımcılarımızın yanlarında mevsimlik kıyafetler bulundurmalarını tavsiye ederiz.


   
Official AirlineBigiler için tıklayınız..


Program

Bilimsel Program Destekçileri
Copyright @ 2017 TKSV. Tüm Hakları Saklıdır.